ASTELEHENA 1

11:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

MYSTÉRIEUSES COIFFURES (Euskal Herria: Iparralde) Un peu bohème (Egun guztia)


11:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

BANDAKADABRA (Italia) Figurini (45’)


11:45 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)


12:45 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)


17:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

BONI eta JUAN PALOMO (Euskald Herria: EAE) (4 ordu)


17:15 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

BANDAKADABRA MARCHING BAND (Italia) Figurini (45’)


17:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

TRAMAKATRAKA (Euskald Herria: EAE) Tailerrak (3 ordu)


17:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)


18:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

TRAMAKATRAKA (Euskald Herria: EAE) Matraka ma non tropo (50’)


18:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

BRUNETTE BROS (Dinamarka) Circus (70’)


18:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)


19:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

EFLIRKOA COLLECTIF (Euskal herria: Iparralde) Echos (25’)


19:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)


20:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

BANDAKADABRA MARCHING BAND (Italia) Figurini (45’)


20:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)


21:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

BRUNETTE BROS (Dinamarka) Circus (70’)


21:15 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

SOLFASIRC (Frantzia-Katalunia) Dékoncert (55’)


22:30 ARRIAGA PLAZA

BIVOUAC CIE (Frantzia) Perceptions (60’)

MARTITZENA 2

11:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

MYSTÉRIEUSES COIFFURES (Euskal Herria: Iparralde) Un peu bohème (Egun guztia)


11:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)


12:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)


17:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

BONI eta JUAN PALOMO (Euskald Herria: EAE) (4 ordu)


17:15 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

BANDAKADABRA MARCHING BAND (Italia) Figurini (45’)


17:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

TRAMAKATRAKA (Euskald Herria: EAE) Tailerrak (3 ordu)


17:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)


18:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

TRAMAKATRAKA (Euskald Herria: EAE) Matraka ma non (50’)


18:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

BRUNETTE BROS (Dinamarka) Circus (70’)


18:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)


18:45 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

SOLFASIRC (Frantzia-Katalunia) Dékoncert (55’)


19:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

HORTZMUGA TEATROA (Euskal Herria: EAE) Jule (50’)


19:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)


20:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

BANDAKADABRA MARCHING BAND (Italia) Figurini (45’)


20:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)


21:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

BRUNETTE BROS (Dinamarka) Circus (70’)


21:15 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

SOLFASIRC (Frantzia-Katalunia) Dékoncert (55’)


22:30 ARRIAGA PLAZA

MUMUSIC CIRCUS (Katalunia) Flou Papagayo (50’)

EGUAZTENA 3

11:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

MYSTÉRIEUSES COIFFURES (Euskal Herria: Iparralde) Un peu bohème (Egun guztia)


11:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)


12:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)


17:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

BONI eta JUAN PALOMO (Euskald Herria: EAE) (4 ordu)


17:15 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

MANEZ ETA KOBREAK (Euskal Herria: Iparralde) (45’)


17:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

TRAMAKATRAKA (Euskald Herria: EAE) Tailerrak (3 ordu)


17:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)


18:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

TRAMAKATRAKA (Euskal Herria: EAE) Matraka ma non tropo (50’)


18:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

BRUNETTE BROS (Dinamarka) Circus (70’)


18:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)


19:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

MALAS COMPAÑÍAS ZIRKO TALDEA (Euskal Herria: EAE) Prozak (50’)


19:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)


20:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

MANEZ ETA KOBREAK (Euskal Herria: Iparralde) (45’)


20:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)


21:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

BRUNETTE BROS (Dinamarka) Circus (70’)


21:15 CASILDA ITURRIZAR PARKEA

SOLFASIRC (Frantzia-Katalunia) Dékoncert (55’)


22:30 ARRIAGA PLAZA

VAIVÉN CIRCO (Andaluzia) Esencial (55’)

EGUENA 4

18:00 ARRIAGA ANTZOKIAREN ALBOAN

MAGIK FABRIK CIE (Frantzia) Incognito (50’)


18:45 AREATZA

CIRQUE ROUAGES (Frantzia) Boate (45’)


19:00 EPALZA KALEA (Frantziako Institutuaren ondoan)

BIGBINÔME COLLECTIF (Frantzia) Saut (35’)


19:30 PLAZA BARRIA

PUÉRIL PÉRIL (Frantzia) Bankal (50’)


20:15 SANTIAGO PLAZA

BARSANTI CIA (Euskal Herria: EAE) Kale gorrian (60´)


20:30 ARRIAGA ANTZOKIAREN ALBOAN

MAGIK FABRIK CIE (Frantzia) Incognito (50’)


21:15 AREATZA

CIRQUE ROUAGES (Frantzia) Boate (45’)


22:00 PLAZA BARRIA

PUÉRIL PÉRIL (Frantzia) Bankal (50’)


23:00 ARRIAGA PLAZA

DEFRACTO CIE (Frantzia) Flaque (60’)

BARRIKUA 5

18:00 ARRIAGA ANTZOKIAREN ALBOAN

LOS MOÑEKOS (Katalunia) We-ding! (20´)


18:30 AREATZA

BIGBINÔME COLLECTIF (Frantzia) Saut (35’)


19:15 ARRIAGA ANTZOKIAREN ALBOAN

MARKELIÑE (Euskal Herria: EAE) Chef natura (50’)


20:15 PLAZA BARRIA

THE FUNES TROUP (Euskal Herria: EAE) Aukerak (45’)


21:15 ARRIAGA ANTZOKIAREN ALBOAN

LOS MOÑEKOS (Katalunia) We-ding! (20´)


21:45 AREATZA

BIGBINÔME COLLECTIF (Frantzia) Saut (35’)


22:30 AREATZAKO KAIA

CIRQUE HIRSUTE (Frantzia) Les Butors (50´)


23:30 ARRIAGA PLAZA

DEABRU BELTZAK (Euskal Herria: EAE) Symfeuny(45’)

ZAPATUA 6

18:00 AREATZA

FIL D’ARENA DANSA TEATRE(Valentziako Erkidegoa) Salt (30’)


18:30 PLAZA BARRIA

DIKOTHOMIA CIA (Euskal Herria: EAE) [‘e.go] (55’)


19:30 ARRIAGA ANTZOKIAREN ALBOAN

NATXO MONTERO_DANZA (Euskal Herria: EAE) Barbecho urbano (35´)


20:15 AREATZA

FIL D’ARENA DANSA TEATRE (Valentziako Erkidegoa) Salt (30’)


20:45 AREATZAKO KAIA

CIRQUE HIRSUTE (Frantzia) Les Butors (50´)


21:45 PLAZA BARRIA

DIKOTHOMIA CIA (Euskal Herria: EAE) [‘e.go] (55’)


22:45 ARRIAGA ANTZOKIAREN ALBOAN

NATXO MONTERO_DANZA (Euskal Herria: EAE) Barbecho urbano (35´)


23:30 ARRIAGA PLAZA

DEABRU BELTZAK (Euskal Herria: EAE) Symfeuny(45’)

DOMEKA 7

12:00 AREATZA

TEATRO DUE MONTI (Italia) Wall cracks (30’)


13:30 ARRIAGA PLAZA

HORTMZUGA TEATROA (Euskal Herria: EAE)Bidaia (60´)