ASTELEHENA 1
11:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
MYSTÉRIEUSES COIFFURES (Euskal Herria: Iparralde) Un peu bohème (Egun guztia)
11:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
BANDAKADABRA (Italia) Figurini (45’)
11:45 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)
12:45 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)
17:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
BONI eta JUAN PALOMO (Euskald Herria: EAE) (4 ordu)
17:15 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
BANDAKADABRA MARCHING BAND (Italia) Figurini (45’)
17:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
TRAMAKATRAKA (Euskald Herria: EAE) Tailerrak (3 ordu)
17:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)
18:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
TRAMAKATRAKA (Euskald Herria: EAE) Matraka ma non tropo (50’)
18:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
BRUNETTE BROS (Dinamarka) Circus (70’)
18:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)
19:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
EFLIRKOA COLLECTIF (Euskal herria: Iparralde) Echos (25’)
19:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)
20:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
BANDAKADABRA MARCHING BAND (Italia) Figurini (45’)
20:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)
21:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
BRUNETTE BROS (Dinamarka) Circus (70’)
21:15 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
SOLFASIRC (Frantzia-Katalunia) Dékoncert (55’)
22:30 ARRIAGA PLAZA
BIVOUAC CIE (Frantzia) Perceptions (60’)
MARTITZENA 2
11:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
MYSTÉRIEUSES COIFFURES (Euskal Herria: Iparralde) Un peu bohème (Egun guztia)
11:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)
12:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)
17:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
BONI eta JUAN PALOMO (Euskald Herria: EAE) (4 ordu)
17:15 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
BANDAKADABRA MARCHING BAND (Italia) Figurini (45’)
17:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
TRAMAKATRAKA (Euskald Herria: EAE) Tailerrak (3 ordu)
17:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)
18:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
TRAMAKATRAKA (Euskald Herria: EAE) Matraka ma non (50’)
18:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
BRUNETTE BROS (Dinamarka) Circus (70’)
18:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)
18:45 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
SOLFASIRC (Frantzia-Katalunia) Dékoncert (55’)
19:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
HORTZMUGA TEATROA (Euskal Herria: EAE) Jule (50’)
19:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)
20:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
BANDAKADABRA MARCHING BAND (Italia) Figurini (45’)
20:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)
21:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
BRUNETTE BROS (Dinamarka) Circus (70’)
21:15 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
SOLFASIRC (Frantzia-Katalunia) Dékoncert (55’)
22:30 ARRIAGA PLAZA
MUMUSIC CIRCUS (Katalunia) Flou Papagayo (50’)
EGUAZTENA 3
11:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
MYSTÉRIEUSES COIFFURES (Euskal Herria: Iparralde) Un peu bohème (Egun guztia)
11:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)
12:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)
17:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
BONI eta JUAN PALOMO (Euskald Herria: EAE) (4 ordu)
17:15 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
MANEZ ETA KOBREAK (Euskal Herria: Iparralde) (45’)
17:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
TRAMAKATRAKA (Euskald Herria: EAE) Tailerrak (3 ordu)
17:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)
18:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
TRAMAKATRAKA (Euskal Herria: EAE) Matraka ma non tropo (50’)
18:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
BRUNETTE BROS (Dinamarka) Circus (70’)
18:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)
19:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
MALAS COMPAÑÍAS ZIRKO TALDEA (Euskal Herria: EAE) Prozak (50’)
19:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)
20:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
MANEZ ETA KOBREAK (Euskal Herria: Iparralde) (45’)
20:30 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
DOCTEUR TROLL CIE (Frantzia) Pépé (40’)
21:00 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
BRUNETTE BROS (Dinamarka) Circus (70’)
21:15 CASILDA ITURRIZAR PARKEA
SOLFASIRC (Frantzia-Katalunia) Dékoncert (55’)
22:30 ARRIAGA PLAZA
VAIVÉN CIRCO (Andaluzia) Esencial (55’)
EGUENA 4
18:00 ARRIAGA ANTZOKIAREN ALBOAN
MAGIK FABRIK CIE (Frantzia) Incognito (50’)
18:45 AREATZA
CIRQUE ROUAGES (Frantzia) Boate (45’)
19:00 EPALZA KALEA (Frantziako Institutuaren ondoan)
BIGBINÔME COLLECTIF (Frantzia) Saut (35’)
19:30 PLAZA BARRIA
PUÉRIL PÉRIL (Frantzia) Bankal (50’)
20:15 SANTIAGO PLAZA
BARSANTI CIA (Euskal Herria: EAE) Kale gorrian (60´)
20:30 ARRIAGA ANTZOKIAREN ALBOAN
MAGIK FABRIK CIE (Frantzia) Incognito (50’)
21:15 AREATZA
CIRQUE ROUAGES (Frantzia) Boate (45’)
22:00 PLAZA BARRIA
PUÉRIL PÉRIL (Frantzia) Bankal (50’)
23:00 ARRIAGA PLAZA
DEFRACTO CIE (Frantzia) Flaque (60’)
BARIKUA 5
18:00 ARRIAGA ANTZOKIAREN ALBOAN
LOS MOÑEKOS (Katalunia) We-ding! (20´)
18:30 AREATZA
BIGBINÔME COLLECTIF (Frantzia) Saut (35’)
19:15 ARRIAGA ANTZOKIAREN ALBOAN
MARKELIÑE (Euskal Herria: EAE) Chef natura (50’)
20:15 PLAZA BARRIA
THE FUNES TROUP (Euskal Herria: EAE) Aukerak (45’)
21:15 ARRIAGA ANTZOKIAREN ALBOAN
LOS MOÑEKOS (Katalunia) We-ding! (20´)
21:45 AREATZA
BIGBINÔME COLLECTIF (Frantzia) Saut (35’)
22:30 AREATZAKO KAIA
CIRQUE HIRSUTE (Frantzia) Les Butors (50´)
23:30 ARRIAGA PLAZA
DEABRU BELTZAK (Euskal Herria: EAE) Symfeuny(45’)
ZAPATUA 6
18:00 AREATZA
FIL D’ARENA DANSA TEATRE(Valentziako Erkidegoa) Salt (30’)
18:30 PLAZA BARRIA
DIKOTHOMIA CIA (Euskal Herria: EAE) [‘e.go] (55’)
19:30 ARRIAGA ANTZOKIAREN ALBOAN
NATXO MONTERO_DANZA (Euskal Herria: EAE) Barbecho urbano (35´)
20:15 AREATZA
FIL D’ARENA DANSA TEATRE (Valentziako Erkidegoa) Salt (30’)
20:45 AREATZAKO KAIA
CIRQUE HIRSUTE (Frantzia) Les Butors (50´)
21:45 PLAZA BARRIA
DIKOTHOMIA CIA (Euskal Herria: EAE) [‘e.go] (55’)
22:45 ARRIAGA ANTZOKIAREN ALBOAN
NATXO MONTERO_DANZA (Euskal Herria: EAE) Barbecho urbano (35´)
23:30 ARRIAGA PLAZA
DEABRU BELTZAK (Euskal Herria: EAE) Symfeuny(45’)
DOMEKA 7
12:00 AREATZA
TEATRO DUE MONTI (Italia) Wall cracks (30’)
13:30 ARRIAGA PLAZA
HORTMZUGA TEATROA (Euskal Herria: EAE)Bidaia (60´)